Sklepy najbliżej Ciebie:

Proszę czekać, trwa pobieranie lokalizacji.

Zobacz więcej sklepów
Jak wygrac

Wydrukuj
kupon
loteryjny

Pobierz kupon

100samochodów

Skoda citigo

Każdy wypełniony
przez Ciebie kupon
to szansa
na wygranie
samochodu.

więcej
o nagrodzie
    • Elżbieta Kamecka

      Szczerców

    • Renata Cziudaj

      Turza

    • Stanisława Płuciennik

      Wiewiec

    • Elżbieta Boruta

      Krosno

    • Halina Kudyba

      Cieszanów

    • Maciej Margas

      Środa Wielkopolska

    • Krzysztof Kenar

      Kotórz Mały

    • Anna Rybicka

      Poznań

    • Agnieszka Chmura

      Oława

    • Bogumiła Magdziarek

      Kaźmierz

    • Agnieszka Rakowska

      Lipno

    • Jarosław Łątkiewicz

      Kondrajec Szlachecki

    • Violetta Eichner

      Łaziska Górne

    • Dariusz Bazydło

      Czerwone

    • Anna Ciejka

      Borowa

    • Henryka Kucza

      Rychnów

    • Ewa Raszuk

      Łosice

    • Marianna Nieśpiał

      Józefów

    • Krystyna Zając

      Skomielna Biała

    • Helena Walczak

      Chełmek

    • Jolanta Koźlik

      Jemielnica

    • Jolanta Wysok

      Lubartów

    • Julita Twardzicka

      Jasło

    • Aleksandra Mysiak

      Gdańsk

    • Janina Czyrka

      Werbkowice

    • Teresa Hajdus

      Kraków

    • Łukasz Kuźma

      Sława

    • Izabela Pubrat

      Tarnobrzeg

    • Mirosław Dzik

      Michałowo

    • Danuta Ryszewska

      Czyżew

    • Aniela Kliś

      Międzybrodzie Bialskie

    • Katarzyna Jastrzębowska

      Olsztyn

    • Radosław Górski

      Lublin

    • Marek Markiewicz

      Kamieniec

    • Andrzej Guzy

      Rzeszów

    • Zbigniew Trzciński

      Gdańsk

    • Mariola Gorczyca

      Wodzisław Śląski

    • Kazimiera Simko

      Kaniów

    • Ewelina Bartosiewicz

      Ruda Śląska

    • Jadwiga Kondrasiuk

      Chełm

    • Maria Kurpias

      Zawiercie

    • Szymon Kubera

      Popowo Wonieskie

    • Stanisława Litwińska

      Nowa Wieś

    • Krzysztof Królikowski

      Chełm

    • Halina Kopala

      Ropczyce

    • Agnieszka Górecka

      Wilcza

    • Alina Partyka

      Skowierzyn

    • Urszula Talar

      Ostrów Wielkopolski

    • Janina Ciecierska

      Tarnobrzeg

    • Dariusz Marszałek

      Bielsko Biała

    • Joanna Ćwięka

      Mielec

    • Maria Kłeczek

      Ostra Góra

    • Elżbieta Kruk

      Kamień

    • Józef Nowak

      Bobowa

    • Ewa Remin

      Skoczów

    • Joanna Baron

      Czerwionka

    • Grażyna Czernecka

      Sosnowiec

    • Piotr Oleksyk

      Lubartów

    • Longina Szwałek

      Okonek

    • Wioletta Urbaniak

      Piła

    • Mirella Jura

      Kobiernice

    • Jadwiga Zawodzka

      Sosnowiec

    • Bożena Bromber

      Sieraków

    • Marek Danieluk

      Milanówek

    • Danuta Światłowska

      Puńsk

    • Jolanta Swed

      Olsztyn

    • Władysław Świątkowski

      Opole

    • Justyna Miter

      Przeźmierowo

    • Daniel Zieliński

      Grudziądz

    • Maria Kuszczyk

      Piekary Śląskie

    • Mariola Kałużna

      Pleszew

    • Beata Dobija

      Bielsko Biała

    • Patryk Wawrykiewicz

      Strzegom

    • Małgorzata Król

      Podedwórze

    • Anna Sowa

      Katowice

    • Mirosława Stachurka

      Dąbrowa Górnicza

    • Piotr Groń

      Kraków

    • Anna Kawa

      Babice

    • Irena Suchan Pawłowska

      Jaworzno

    • Teresa Faron

      Brzącowice

    • Lidia Karsznia

      Bolszewo

    • Tomasz Matwiejuk

      Białystok

    • Anna Tymcio

      Białystok

    • Antoni Wawak

      Kęty

    • Waldemar Kwiatkowski

      Tarnobrzeg

    • Krystyna Skowrońska

      Wieluń

    • Jan Gut

      Chełmek

    • Irena Białkowska

      Lubanie

    • Jan Przybyła

      Wodzisław Śląski

    • Antoni Mikołajek

      Ożarów

    • Krzysztof Sajdak

      Nienaszów

    • Piotr Kawęcki

      Kraśnik

    • Sylwia Szatkowska

      Rybnik

    • Anna Bruska

      Sępólno Krajeńskie

    • Emilia Jagielska

      Kielce

    • Renata Miziołek

      Libiąż

    • Bogdan Onik

      Serock

    • Piotr Załuski

      Lubaczów

    • Jadwiga Lisiecka

      Kowal

    • Mateusz Wojnar

      Tolkmicko

DRUGA EDYCJA KONKURSU

PIERWSZA EDYCJA KONKURSU

więcej
o nagrodzie

Zwycięzcy z września

      • Lidia Karsznia
        Bolszewo

      • Tomasz Matwiejuk
        Białystok

      • Anna Tymcio
        Białystok

      • Antoni Wawak
        Kęty

      • Waldemar Kwiatkowski
        Tarnobrzeg

      • Krystyna Skowrońska
        Wieluń

      • Jan Gut
        Chełmek

      • Irena Białkowska
        Lubanie

      • Jan Przybyła
        Wodzisław Śląski

      • Antoni Mikołajek
        Ożarów

      • Krzysztof Sajdak
        Nienaszów

      • Piotr Kawęcki
        Kraśnik

      • Sylwia Szatkowska
        Rybnik

      • Anna Bruska
        Sępólno Krajeńskie

      • Emilia Jagielska
        Kielce

      • Renata Miziołek
        Libiąż

      • Bogdan Onik
        Serock

      • Piotr Załuski
        Lubaczów

      • Jadwiga Lisiecka
        Kowal

      • Mateusz Wojnar
        Tolkmicko

      • Mirella Jura
        Kobiernice

      • Jadwiga Zawodzka
        Sosnowiec

      • Bożena Bromber
        Sieraków

      • Marek Danieluk
        Milanówek

      • Danuta Światłowska
        Puńsk

      • Jolanta Swed
        Olsztyn

      • Władysław Świątkowski
        Opole

      • Justyna Miter
        Przeźmierowo

      • Daniel Zieliński
        Grudziądz

      • Maria Kuszczyk
        Piekary Śląskie

      • Mariola Kałużna
        Pleszew

      • Beata Dobija
        Bielsko Biała

      • Patryk Wawrykiewicz
        Strzegom

      • Małgorzata Król
        Podedwórze

      • Anna Sowa
        Katowice

      • Mirosława Stachurka
        Dąbrowa Górnicza

      • Piotr Groń
        Kraków

      • Anna Kawa
        Babice

      • Irena Suchan Pawłowska
        Jaworzno

      • Teresa Faron
        Brzącowice

      • Maria Kurpias
        Zawiercie

      • Szymon Kubera
        Popowo Wonieskie

      • Stanisława Litwińska
        Nowa Wieś

      • Krzysztof Królikowski
        Chełm

      • Halina Kopala
        Ropczyce

      • Agnieszka Górecka
        Wilcza

      • Alina Partyka
        Skowierzyn

      • Urszula Talar
        Ostrów Wielkopolski

      • Janina Ciecierska
        Tarnobrzeg

      • Dariusz Marszałek
        Bielsko Biała

      • Joanna Ćwięka
        Mielec

      • Maria Kłeczek
        Ostra Góra

      • Elżbieta Kruk
        Kamień

      • Józef Nowak
        Bobowa

      • Ewa Remin
        Skoczów

      • Joanna Baron
        Czerwionka

      • Grażyna Czernecka
        Sosnowiec

      • Piotr Oleksyk
        Lubartów

      • Longina Szwałek
        Okonek

      • Wioletta Urbaniak
        Piła

      • Jolanta Koźlik
        Jemielnica

      • Jolanta Wysok
        Lubartów

      • Julita Twardzicka
        Jasło

      • Aleksandra Mysiak
        Gdańsk

      • Janina Czyrka
        Werbkowice

      • Teresa Hajdus
        Kraków

      • Łukasz Kuźma
        Sława

      • Izabela Pubrat
        Tarnobrzeg

      • Mirosław Dzik
        Michałowo

      • Danuta Ryszewska
        Czyżew

      • Aniela Kliś
        Międzybrodzie Bialskie

      • Katarzyna Jastrzębowska
        Olsztyn

      • Radosław Górski
        Lublin

      • Marek Markiewicz
        Kamieniec

      • Andrzej Guzy
        Rzeszów

      • Zbigniew Trzciński
        Gdańsk

      • Mariola Gorczyca
        Wodzisław Śląski

      • Kazimiera Simko
        Kaniów

      • Ewelina Bartosiewicz
        Ruda Śląska

      • Jadwiga Kondrasiuk
        Chełm

relacje z wręczania samochodu!


Rozdaliśmy 100 samochodów!

Ostatnie rozdanie 40 samochodów za grudzień i styczeń odbyło się 29.03.2014. r. w salonie Skody Bohemia Motors w Warszawie w Jankach!

FAQ